Close
Soalan Lazim
Maklum Balas
Hubungi Kami
Peta Laman

Pembangunan Usahawan Bimbingan (PUB)

Sehingga kini, seramai 999 orang usahawan pemeroses telah berdaftar di bawah program PUB LKIM meliputi dari Tahap 1 hingga Tahap 5 seperti jadual berikut:

 

NEGERIBILANGAN USAHAWAN
TAHAP 1TAHAP 2TAHAP 3TAHAP 4TAHAP 5JUMLAH
Perlis15100016
Kedah2819125266
Pulau Pinang7472020
Perak152184149
Selangor2613178771
N.Sembilan513009
Melaka5354017
Johor167810445
Pahang2425222174
Terengganu384227177131
Kelantan33281712494
Sarawak2011071350326
Sabah43931056
Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur212139
Wilayah Persekutuan Labuan12220016
Jumlah4702831467129999

 

LEMBAGA KEMAJUAN IKAN MALAYSIA

PEMAKLUMAN PENETAPAN SYARAT PERMIT EKSPORT PENGEKSPORTAN IKAN DAN HASILAN IKAN (BUKAN HIDUP) TERPILIH KE NEGARA - NEGARA TERPILIH

 

  • Pemeriksaan Sijil Catch Certificate/Catch Certificate from Country of Origin (COO)
  • Pemeriksaan Sijil Processing Statement I ANNEX IV
  • Pemeriksaan Sijil Kesihatan

 

Lampiran Rujukan: Permit Penetapan Syarat